Poznaj szczegóły

Skuteczny, nieinwazyjny i bezbolesny zabieg, który działa stymulująco, odmładzająco, ujędrniająco i rozjaśniająco na skórę okolic intymnych, pach czy otoczek brodawek sutkowych.

Opatentowana formuła połączenia TCA (kwasu trójchlorooctowego), kwasu kojowego i nadtlenku wodoru. Oparta jest na nanotechnologii, co pozwala na lepszą penetrację substancji czynnych zamkniętych w nanosomach, a co za tym idzie, lepszy efekt terapeutyczny przy mniejszym podrażnieniu.

Zabieg z użyciem preparatu PRX-T lady wspomaga zabiegi ginekologii estetycznej, takie jak mezoterapia czy osocze bogatopłytkowe działając z nimi synergistyczne.

33% TCA stymuluje procesy powstawania nowych włókien kolagenu i elastyny. Woda utleniona moduluje agresywność TCA, nawilża tkanki oraz potęguje mechanizmy stymulacji skóry. 5% kwas kojowy hamuje melanogenezę działając wybielająco.

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest wygładzona, rozjaśniona, napięta i doskonale nawilżona. Istniejące blizny i przebarwienia ulegają stopniowej redukcji.

Po serii 4 - 6 zabiegów można zaobserwować efekt znacznego ujędrnienia i zagęszczenia skóry.

Dopełnieniem terapii jest specjalistyczna pielęgnacja domowa. Krem oraz serum rozjaśniające WIQO - doskonałe dermokosmetyki wzmacniające i przedłużające efekty zabiegów.

Czego możesz się spodziewać

Dowiedz się więcej

 • Szybki

  Zabieg polega na wcieraniu w skórę preparatu o żelowej konsystencji do momentu jego wchłonięcia, a następnie zmyciu go wodą i zabezpieczeniu skóry kremem pozabiegowym WIQO.

 • Bezbolesny

  Zabieg nie boli, jednak może wystąpić przejściowe zaczerwienienie, pieczenie lub świąd. Objawy te ustępują chwilę po zakończeniu zabiegu.

 • Po zabiegu

  Zabieg nie narusza ciągłości naskórka i u większości pacjentów nie powoduje widocznego złuszczania. Sporadycznie można zaobserwować drobnopłatkowe łuszczenie naskórka lub uczucie ściągnięcia. Objawy te łagodzimy częstą aplikacją kremu WIQO dedykowanego do pielęgnacji domowej.

 • Wizyta kontrolna

  Nie jest konieczna. Warto się jednak skontaktować telefonicznie w przypadku wystąpienia działań niepożądanych - na przykład przedłużający się stan zapalny skóry objawiający się zaczerwienieniem, obrzękiem i zwiększonym uciepleniem skóry.

Cennik

 • Medycyna estetyczna
  1. Konturowanie twarzy

   7 i 9 - punktowe konturowanie twarzy preparatami usieciowanego kwasu hialuronowego linii Vycross.

   1200 zł / 1 ml
  2. PRX-T33

   Intensywna biorewitalizacja skóry twarzy i ciała bez użycia igieł. Napięcie, zagęszczenie, ujędrnienie. Alternatywa dla chirurgicznego liftingu twarzy.

   350 - 600 zł
  3. Pyruvic Peel

   Peeling chemiczny z użyciem kwasu pirogronowego. Silne oczyszczanie. Głęboka restrukturalizacja skóry.

   250 - 350 zł
  4. Zabiegi Mediderma

   Relaksujące rytuały, podczas których skóra poddawana jest stymulacji do przebudowy oraz profesjonalnej pielęgnacji.

   200 - 450 zł
  5. Mezoterapia mikroigłowa

   Stymulacja bodźcem mechanicznym. Mikroporty dla substancji aktywnych. Element terapii łączonych.

   150 - 200 zł
  6. PRP Regeneris

   Osocze bogatopłytkowe. Złoto w Twoich żyłach. Cudowne serum długowieczności dla Twojej skóry. Zagęszcza, wygładza i rozświetla na długi czas.

   600 zł
  7. Cellular Matrix

   Ekskluzywny zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego połączonego z kwasem hialuronowym. Cofa czas. Przywraca skórze młodzieńczą świeżość.

   1000 zł
  8. Botox / zmarszczki mimiczne

   Wczesna profilaktyka starzenia. Łagodzenie rysów twarzy. Redukcja napięciowych bólów głowy.

   500 zł / obszar
  9. Botox / bruksizm

   Redukcja napięcia w obrębie żwaczy. Zmniejszenie napięciowych bólów głowy. Poprawa owalu twarzy.

   1000 zł
  10. Plinest

   Polinukleotydy. Silne odżywienie i nawilżenie skóry dojrzałej. Terapia uderzeniowa. Przygotowanie do chirurgicznego liftingu twarzy.

   550 zł
  11. Plinest Fast

   Polinukleotydy. Odżywienie i nawilżenie młodej skóry. Profilaktyka starzenia. Terapia okolicy oka. Przygotowanie do blefaroplastyki.

   500 zł
  12. Plinest Body

   Polinukleotydy. Przywrócenie jędrności i gładkości skórze twarzy oraz ciała. Leczenie blizn i rozstępów. Silna regeneracja włosów.

   250 zł
  13. Ialest

   Kwas hialuronowy. Dogłębne nawilżenie skóry. Walka z fotostarzeniem, chronostarzeniem i stresem oksydacyjnym. Dodatkowo - zabieg imitujący implantację wypełniacza.

   500 zł
  14. Newest

   Polinukleotydy i kwas hialuronowy w jednym. Bomba odżywcza. Doskonałe nawilżenie i stymulacja do odbudowy. Synergia działania.

   650 zł
  15. Alidya

   Mezoterapia w leczeniu cellulitu. Skuteczna terapia i profilaktyka lipodystrofii gynoidalnej. Efekt gładkiej, zdrowej i pięknej skóry.

   600 - 1000 zł
 • Ginekologia i położnictwo
  1. Prowadzenie ciąży

   Ciąża jako wyjątkowy czas w życiu kobiety wymaga też wyjątkowego nadzoru ze strony ginekologicznej już od wczesnego etapu jej rozwoju.

   150 zł
  2. Cytologia

   Profilaktyka raka szyjki macicy. Prosta, szybka, bezbolesna i bardzo ważna. Każda kobieta powinna o niej pamiętać.

   50 zł
  3. PRX-T lady

   Intensywna biorewitalizacja skóry okolic intymnych bez użycia igieł. Napięcie, ujędrnienie, rozjaśnienie. Redukcja blizn.

   300 zł
  4. PRP Regeneris

   Osocze bogatopłytkowe. Złoto w Twoich żyłach. Cudowne serum długowieczności dla Twojej skóry okolic intymnych.

   600 zł
 • Fizjoterapia uroginekologiczna
  1. Wizyta ciążowa

   Leczenie zaburzeń funkcji dna miednicy oraz edukacja kobiety ciężarnej jako elementy przygotowania do porodu i połogu.

   200 zł
  2. PRX-T lady

   Intensywna biorewitalizacja skóry okolic intymnych bez użycia igieł. Napięcie, ujędrnienie, rozjaśnienie. Redukcja blizn.

   300 zł
 • Chirurgia ogólna i naczyniowa
 • Chirurgia ortopedyczna
  1. Tropocells

   Śródstawowe i okołostawowe podanie osocza bogatopłytkowego. Wspomaganie leczenia urazów mięśni i ścięgien oraz trudno gojących się ran.

   500 zł
 • Endokrynologia
 • Psychiatria
 • Makijaż i oprawa oka
  1. Makijaż dzienny / biznesowy

   Naturalny, lekki i świeży. Make-up no make-up. Praktycznie niewidoczny, a jednocześnie ukrywający wszelkie defekty.

   130 zł
  2. Makijaż wieczorowy / studniówkowy

   Intensywny makijaż, który nie zginie w świetle świec. Piękne, uwodzicielskie spojrzenie. Mocne usta. Będziesz gwiazdą wieczoru!

   130 zł
  3. Makijaż sesyjny / fotograficzny

   Wodoodporny i bardzo trwały. Dostosowany do miejsca i typu oświetlenia. Uwydatni w obiektywie to, co w Tobie najpiękniejsze.

   150 zł
  4. Makijaż ślubny / próbny ślubny

   Niebywale ważny i wymagający makijaż. Naturalny i podkreślający urodę panny młodej. Trwały i pięknie wyglądający na zdjęciach.

   150 zł