Poznaj szczegóły

Oryginalna formuła połączenia TCA (kwasu trójchlorooctowego), kwasu kojowego i wody utlenionej.

Ma działanie stymulujące skórę do przebudowy, a także przeciwzapalne i bakteriobójcze.

Zabieg z użyciem preparatu PRX-T33 doskonale wspomaga inne zabiegi medycyny estetycznej, takie jak mezoterapia, osocze bogatopłytkowe czy mikronakłuwanie działając z nimi synergistyczne.

Znajduje zastosowanie w terapii cery poszarzałej, suchej, jak i tłustej z zaskórnikami i rozszerzonymi gruczołami łojowymi. Niweluje drobne zmarszczki, blizny i przebarwienia.

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest oczyszczona, wygładzona i rozjaśniona.

W terapii pozabiegowej zalecane jest stosowanie preparatów marki WIQO, które wzmacniają efekty zabiegu.

Czego możesz się spodziewać

Dowiedz się więcej

 • Technika zabiegu

  Polega na wcieraniu w skórę preparatu o żelowej konsystencji do momentu jego wchłonięcia, a następnie zmyciu go wodą. Może być połączony z mikronakłuwaniem dając jeszcze lepszy efekt przebudowy skóry.

 • Dla zabieganych

  Zabieg jest bardzo szybki i bezbolesny oraz u większości pacjentów nie powoduje widocznego złuszczania. Nie wymaga długiej wizyty w gabinecie ani czasu na rekonwalescencję pozabiegową dając mimo to rewelacyjne efekty.

 • Zabieg bankietowy

  Skóra po zabiegu jest równomiernie obrzęknięta pod wpływem działania nadtlenku wodoru. Jest to normalny objaw, który powoduje silne napięcie, wygładzenie i rozświetlenie skóry. Ustępuje do 2-3 dni. Rumień zanika już w ciągu kilku godzin po zabiegu.

 • Wizyta kontrolna

  Nie jest konieczna. Warto się jednak skontaktować telefonicznie w przypadku wystąpienia działań niepożądanych. Niepokoić powinien przedłużający się stan zapalny objawiający się silnym zaczerwienieniem i obrzękiem skóry.

Cennik