Poznaj szczegóły

Peelingi chemiczne, ampułki, maski, dodatki, kremy...

Pogranicze kosmetologii i medycyny estetycznej. Peeling chemiczny, serum, dodatki, maska. Wszystko dobrane odpowiednio do typu cery i przeplatane odprężającym masażem.

ARGIPEEL - zabieg odświeżający, nawilżający i rozświetlający dla cery wrażliwej, bardzo suchej oraz nietolerującej innych peelingów. Posiada także właściwości antyoksydacyjne. Żelowa forma preparatu spowalnia przenikanie kwasu minimalizując podrażnienia. (Skład peelingu: arginina, kwas mlekowy, mocznik, aloes i alantoina).

AZELAC - zabieg łagodzący stan zapalny i rumień dla cery naczyniowej oraz redukujący objawy umiarkowanego trądziku pospolitego i różowatego. Ma właściwości sebostatyczne i przeciwbakteryjne. Reguluje funkcję gruczołów łojowych. Skóra po zabiegu jest miękka, gładka i doskonale oczyszczona. (Skład peelingu: kwas azelainowy, kwas mlekowy i wyciąg z ostropestu - sylimaryna).

DNA RECOVERY PEEL - silny zabieg antyoksydacyjny i przeciwstarzeniowy dla każdego rodzaju cery. Naprawia uszkodzenia spowodowane ekspozycją na promieniowanie słoneczne. Redukuje zmarszczki i przebarwienia. (Skład peelingu: kwas ferulowy w formule nanotechnologicznej + retinol). Zabieg można wzmocnić ampułką z dużym stężeniem witaminy C oraz silniejszą mieszanką retinoli - 3RETISES CT YELLOW PEEL.

Każdy z tych peelingów może być stosowany indywidualnie lub naprzemiennie z innymi zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak mezoterapia, osocze bogatopłytkowe czy mikronakłuwanie dając jeszcze lepsze efekty przebudowy skóry.

Może to być sposób na rozpoczęcie przygody z profesjonalnymi zabiegami gabinetowymi. Szczególnie dla osób, które obawiają się bardziej inwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Zabieg Mediderma również doskonale sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby!

Czego możesz się spodziewać

Dowiedz się więcej

 • Bezbolesny i bezpieczny

  Peelingi powierzchniowe nie wywołują widocznego złuszczania i są bezpieczne nawet w okresie nasilonego promieniowania UV. Przygotuj się na odprężenie, zabieg jest całkowicie bezbolesny.

 • Zarezerwuj czas

  Zabieg trwa 1 - 2h. Jest to uzależnione od tego jaki pakiet wybierzesz. O szczegóły zapytaj w recepcji. Zarezerwuj czas. To chwila tylko dla Ciebie.

 • Ubierz się wygodnie

  Zabiegi Mediderma dedykowane są na twarz, szyję oraz dekolt. Ubierz się zatem odpowiednio aby móc wyeksponować obszar poddawany zabiegowi czując się komfortowo.

 • Zrelaksuj się

  Odprężająca muzyka, piękny zapach, nastrojowe światło. Czerp przyjemność wszystkimi zmysłami. Może dodatkowo życzysz sobie masaż relaksacyjny twarzy, szyi i karku?

Cennik