Poznaj szczegóły

Bardzo istotna jest pierwsza wizyta, której celem jest potwierdzenie ciąży, precyzyjne określenie czasu jej trwania oraz wykluczenie nieprawidłowości w jej rozwoju.

Ważne aby pierwsza wizyta odbyła się przed 10 tygodniem ale też nie za szybko. Dobry moment jest wtedy, kiedy poziom bHCG oznaczony laboratoryjnie we krwi pacjentki wynosi około 1500 mIU/ml. Możliwe jest wtedy uwidocznienie w badaniu USG ciąży na etapie pęcherzyka, a co za tym idzie potwierdzenie jej wczesnego prawidłowego rozwoju.

Kolejne wizyty celem monitorowania wzrastania pęcherzyka i pojawiania się płodu oraz jego przyrastania odbywają się w pierwszym trymestrze co około 2 tygodnie. Podczas wizyt pacjentka jest informowana o koniecznych badaniach laboratoryjnych oraz czasie ich wykonywania.

W zależności od wskazań może być też konieczne wykonanie badań prenatalnych. Lekarz wydaje skierowanie do ośrodka w którym wykonywane są specjalistyczne badania mające wykluczyć anomalia u płodu.

Wizyty w drugim i trzecim trymestrze odbywają się rzadziej i polegają na dalszym monitorowaniu rozwoju ciąży. Opierają się głównie na ocenie ginekologicznej i edukacji przedporodowej.

Ważna w tym czasie jest również diagnostyka i ewentualne leczenie możliwych nieprawidłowości charakterystycznych dla ciąży - cukrzycy ciążowej, nadciśnienia tętniczego indukowanego ciążą czy nadwagi.

Całość nadzoru nad rozwojem ciąży wraz z wynikami poszczególnych badań zostaje zamieszczana w karcie ciąży, która jest dokumentem wydawanym dla pacjentki.

Czego możesz się spodziewać

Dowiedz się więcej

 • Aktualna wiedza

  Podczas prowadzenia ciąży stosujemy się do najnowszych zaleceń i wytycznych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i stosownych rozporządzeń Rady Ministrów.

 • Ważne pomiary

  Podczas wizyt wykonywane są przeróżne pomiary. Określane są między innymi wymiary miednicy, masa ciała, BMI, wartość ciśnienia tętniczego, saturacja krwi tlenem, tętno i przygodna glikemia.

 • Odwiedź stomatologa

  Koniecznie udaj się do stomatologa w celu kontroli stanu uzębienia i uzyskania fachowego instruktażu higieny jamy ustnej w ciąży. Wszystkim ciężarnym proponujemy bezpłatną wizytę w zaprzyjaźnionym gabinecie.

 • Nie martw się, że zapomnisz

  My Ci przypomnimy wiadomością SMS. Zarówno o dniu i godzinie wizyty, jak i o zabraniu ze sobą karty ciąży oraz teczki z wynikami badań.

Cennik

 • Medycyna estetyczna
  1. Konturowanie twarzy

   7 i 9 - punktowe konturowanie twarzy preparatami usieciowanego kwasu hialuronowego linii Vycross.

   1200 zł / 1 ml
  2. PRX-T33

   Intensywna biorewitalizacja skóry twarzy i ciała bez użycia igieł. Napięcie, zagęszczenie, ujędrnienie. Alternatywa dla chirurgicznego liftingu twarzy.

   350 - 600 zł
  3. Pyruvic Peel

   Peeling chemiczny z użyciem kwasu pirogronowego. Silne oczyszczanie. Głęboka restrukturalizacja skóry.

   250 - 350 zł
  4. Zabiegi Mediderma

   Relaksujące rytuały, podczas których skóra poddawana jest stymulacji do przebudowy oraz profesjonalnej pielęgnacji.

   200 - 450 zł
  5. Mezoterapia mikroigłowa

   Stymulacja bodźcem mechanicznym. Mikroporty dla substancji aktywnych. Element terapii łączonych.

   150 - 200 zł
  6. PRP Regeneris

   Osocze bogatopłytkowe. Złoto w Twoich żyłach. Cudowne serum długowieczności dla Twojej skóry. Zagęszcza, wygładza i rozświetla na długi czas.

   600 zł
  7. Cellular Matrix

   Ekskluzywny zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego połączonego z kwasem hialuronowym. Cofa czas. Przywraca skórze młodzieńczą świeżość.

   1000 zł
  8. Botox / zmarszczki mimiczne

   Wczesna profilaktyka starzenia. Łagodzenie rysów twarzy. Redukcja napięciowych bólów głowy.

   500 zł / obszar
  9. Botox / bruksizm

   Redukcja napięcia w obrębie żwaczy. Zmniejszenie napięciowych bólów głowy. Poprawa owalu twarzy.

   1000 zł
  10. Plinest

   Polinukleotydy. Silne odżywienie i nawilżenie skóry dojrzałej. Terapia uderzeniowa. Przygotowanie do chirurgicznego liftingu twarzy.

   550 zł
  11. Plinest Fast

   Polinukleotydy. Odżywienie i nawilżenie młodej skóry. Profilaktyka starzenia. Terapia okolicy oka. Przygotowanie do blefaroplastyki.

   500 zł
  12. Plinest Body

   Polinukleotydy. Przywrócenie jędrności i gładkości skórze twarzy oraz ciała. Leczenie blizn i rozstępów. Silna regeneracja włosów.

   250 zł
  13. Ialest

   Kwas hialuronowy. Dogłębne nawilżenie skóry. Walka z fotostarzeniem, chronostarzeniem i stresem oksydacyjnym. Dodatkowo - zabieg imitujący implantację wypełniacza.

   500 zł
  14. Newest

   Polinukleotydy i kwas hialuronowy w jednym. Bomba odżywcza. Doskonałe nawilżenie i stymulacja do odbudowy. Synergia działania.

   650 zł
  15. Alidya

   Mezoterapia w leczeniu cellulitu. Skuteczna terapia i profilaktyka lipodystrofii gynoidalnej. Efekt gładkiej, zdrowej i pięknej skóry.

   600 - 1000 zł
 • Ginekologia i położnictwo
  1. Prowadzenie ciąży

   Ciąża jako wyjątkowy czas w życiu kobiety wymaga też wyjątkowego nadzoru ze strony ginekologicznej już od wczesnego etapu jej rozwoju.

   150 zł
  2. Cytologia

   Profilaktyka raka szyjki macicy. Prosta, szybka, bezbolesna i bardzo ważna. Każda kobieta powinna o niej pamiętać.

   50 zł
  3. PRX-T lady

   Intensywna biorewitalizacja skóry okolic intymnych bez użycia igieł. Napięcie, ujędrnienie, rozjaśnienie. Redukcja blizn.

   300 zł
  4. PRP Regeneris

   Osocze bogatopłytkowe. Złoto w Twoich żyłach. Cudowne serum długowieczności dla Twojej skóry okolic intymnych.

   600 zł
 • Fizjoterapia uroginekologiczna
  1. Wizyta ciążowa

   Leczenie zaburzeń funkcji dna miednicy oraz edukacja kobiety ciężarnej jako elementy przygotowania do porodu i połogu.

   200 zł
  2. PRX-T lady

   Intensywna biorewitalizacja skóry okolic intymnych bez użycia igieł. Napięcie, ujędrnienie, rozjaśnienie. Redukcja blizn.

   300 zł
 • Chirurgia ogólna i naczyniowa
 • Chirurgia ortopedyczna
  1. Tropocells

   Śródstawowe i okołostawowe podanie osocza bogatopłytkowego. Wspomaganie leczenia urazów mięśni i ścięgien oraz trudno gojących się ran.

   500 zł
 • Endokrynologia
 • Psychiatria
 • Makijaż i oprawa oka
  1. Makijaż dzienny / biznesowy

   Naturalny, lekki i świeży. Make-up no make-up. Praktycznie niewidoczny, a jednocześnie ukrywający wszelkie defekty.

   130 zł
  2. Makijaż wieczorowy / studniówkowy

   Intensywny makijaż, który nie zginie w świetle świec. Piękne, uwodzicielskie spojrzenie. Mocne usta. Będziesz gwiazdą wieczoru!

   130 zł
  3. Makijaż sesyjny / fotograficzny

   Wodoodporny i bardzo trwały. Dostosowany do miejsca i typu oświetlenia. Uwydatni w obiektywie to, co w Tobie najpiękniejsze.

   150 zł
  4. Makijaż ślubny / próbny ślubny

   Niebywale ważny i wymagający makijaż. Naturalny i podkreślający urodę panny młodej. Trwały i pięknie wyglądający na zdjęciach.

   150 zł