Poznaj szczegóły

Makijaż ślubny jest przede wszystkim makijażem „uszytym na miarę”. Współgra z urodą klientki, kolorystyką ubioru, dodatkami i całą stylizacją ślubną.

Powstaje w oparciu o najnowsze trendy oraz spełnia wymogi makijażu fotograficznego.

Cechuje go trwałość, dzięki czemu utrzyma się nienaruszony przez całą uroczystość.

Jest wodoodporny, więc nie straszne mu trudne warunki atmosferyczne.

Wszystko dzięki odpowiednim technikom oraz użyciu wysokiej jakości kosmetyków profesjonalnych.

Całość rozpoczyna wysokiej jakości pielęgnacją twarzy przygotowującą do makijażu.

Następnie tworzony jest makijaż podkreślający wszystkie atuty i zakrywający niedoskonałości.

Dla niepowtarzalnego efektu makijaż oczu jest uzupełniany o kępki rzęs. Są komfortowe w noszeniu i nie musisz się obawiać, że odpadną.

Po zakończeniu makijażu twarzy przechodzimy do rozświetlenia dekoltu oraz wyrównania kolorytu ciała.

Na koniec makijaż jest utrwalany profesjonalnym fixerem, a klientka otrzymuje zestaw poprawkowy do samodzielnego użycia w razie potrzeby.

Czego możesz się spodziewać

Dowiedz się więcej

 • Makijaż próbny

  Wspólnie omawiana jest koncepcja, a także dobierana kolorystyka i intensywność do typu urody i stylu panny młodej. Makijaż próbny wykonywany jest około 1-2 miesiące przed ślubem, aby w dniu ślubu móc w pełni się zrelaksować.

 • Zadbaj o cerę

  Piękny makijaż to też zadbana cera. Zalecane jest umówienie się na konsultację kosmetyczną przynajmniej pół roku przed ślubem. Warto wykonać serię zabiegów pielęgnacyjnych aby przygotować skórę na ten ważny dzień.

 • Przygotuj się

  Dzień przed makijażem wykonaj peeling mechaniczny lub enzymatyczny oraz nawilż skórę. Wpłynie to pozytywnie na estetykę makijażu i jego trwałość. W dniu ślubu umyj twarz żelem i nałóż wyłącznie lekki krem nawilżający. Nie nakładaj makijażu.

 • Zarezerwuj czas

  Podczas planowania dnia ślubu zarezerwuj sobie 1,5 godziny na wykonanie makijażu. Spędzisz czas w miłej i spokojnej atmosferze. Napijesz się dobrej kawy. Oderwiesz się od przedślubnej bieganiny, odprężysz i będziesz wyglądać jeszcze piękniej!

Cennik