Poznaj szczegóły

Podczas tego pierwszego spotkania omawiane są problemy i oczekiwania pacjenta oraz realne możliwości terapeutyczne.

Na podstawie szczegółowego wywiadu i badania zostaje nakreślony plan leczenia oraz powstaje zarys zaleceń oparty na piramidzie dobrego samopoczucia.

Konieczne jest również wykonanie zdjęć celem założenia fotodokumentacji medycznej.

Na wizytę warto zabrać ze sobą wyniki ostatnich badań oraz zmyć makijaż.

Po wizycie pacjent otrzymuje podsumowanie konsultacji drogą e-mailową.

Przygotowanie do wszystkich zabiegów estetycznych w obrębie twarzy i skóry całego ciała, jak i przygotowanie do terapii cellulitu i miejscowych otłuszczeń wymagają odrębnej konsultacji.

Prosimy przybyć 10 minut przed zaplanowaną wizytą celem założenia dokumentacji medycznej w rejestracji.

Czego możesz się spodziewać

Dowiedz się więcej

 • Spersonalizowane zalecenia w 5 dni

  Do 5 dni na podany e-mail otrzymasz podsumowanie konsultacji. Dowiesz się w nim szczegółów jak o siebie zadbać wchodząc na kolejne piętra piramidy dobrego samopoczucia. Dowiedz się już teraz jak wygląda piramida i czemu tak ważne jest zadbanie o wszystkie jej piętra. LINK

 • Twój plan leczenia

  Podczas konsultacji, wspólnie z pacjentem, tworzony jest zarys terapii. Po konsultacji lekarz przygotowuje szczegółowy plan zabiegów, konsultacji specjalistycznych i badań diagnostycznych, a także schemat leczenia zawierający ilość i częstotliwość zabiegów konieczną do osiągnięcia satysfakcjonujących efektów.

 • Broszury zabiegowe - skarbnica wiedzy

  Wraz z zaleceniami i planem leczenia wysyłane są również broszury zabiegowe. Zawierają opisy proponowanych zabiegów, wskazania, przeciwwskazania, oczekiwane efekty, działania niepożądane oraz zalecenia przedzabiegowe i pozabiegowe. W przypadku pojawienia się przeciwwskazań do wykonania zabiegu w ustalonym terminie prosimy o kontakt telefoniczny.

 • Świadoma zgoda to Twoje bezpieczeństwo

  Przed każdym zabiegiem konieczne jest wyrażenie świadomej zgody na zabieg. Przed złożeniem podpisu bardzo ważne jest wcześniejsze zapoznanie się z broszurą dotyczącą zabiegu oraz zastosowanie się do zawartych w niej zaleceń. Pamiętaj aby poinformować lekarza o zaistnieniu nowych chorób, alergii, wdrożeniu leków, kosmetyków czy suplementów.

Cennik