Poznaj szczegóły

NCTF 135 HA - nieusieciowany kwas hialuronowy + 53 substancje odżywcze. Samodzielnie lub jako booster do innych substancji.

BEAUTIFEYE - innowacyjny zabieg na wymagającą skórę okolicy oka. Peeling chemiczny Bright Peel + mezoterapia NCTF 135 HA + płatki żelowe i profesjonalny krem z linii Skin Perfusion.

PRX-T33 - biorewitalizacja bez igieł. Oryginalna formuła połączenia TCA (kwasu trójchlorooctowego), kwasu kojowego i wody utlenionej.

PLINEST / PLINEST EYE - polinukleotydy o różnych stężeniach.

Synergia działania w technikach łączonych:

- PRP (osocze bogatopłytkowe) + NCTF 135 HA

- PRX-T33 + PLINEST

Dzięki polinukleotydom stymulującym fibroblasty zachodzi zwiększona synteza kolagenu i elastyny, białek, które powodują zagęszczenie i uelastycznienie skóry.Następuje poprawa jędrności i napięcia skóry, co pomaga zwalczać oznaki fotostarzenia i chronostarzenia.

Kwas hialuronowy zaś jest kluczową substancją odpowiedzialną za prawidłowy stan nawilżenia komórek, a obecność aminokwasów i innych składników zawartych w preparacie NCTF 135 HA jest niezbędna do prawidłowego przebiegu procesów neokolagenezy.

Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom z zastosowaniem biostymulatorów tkankowych obserwujemy stopniowe wypłycanie się drobnych zmarszczek, skóra okolicy oka ulega wygładzeniu i pogrubieniu, co zmniejsza widoczność cieni. Dodatkową zaletą jest redukcja przebarwień, a także możliwość spłycenia doliny łez.

Po okresie regeneracji pozabiegowej skóra nabiera równomiernego, zdrowego kolorytu, poprawia się jej nawilżenie, elastyczność, gęstość i napięcie. Ostatecznie uzyskujemy piękny efekt odświeżenia, odmłodzenia i rozświetlenia cery w okolicy oka.

Czego możesz się spodziewać

Dowiedz się więcej

Cennik