Poznaj szczegóły

PRP REGENERIS, to osocze bogatopłytkowe. Złoto w Twoich żyłach. Cudowne serum długowieczności dla Twojej skóry. Zagęszcza, wygładza i rozświetla na długi czas.

CELLULAR MATRIX, to ekskluzywny zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego połączonego z kwasem hialuronowym. Cofa czas przywracając skórze młodzieńczą świeżość.

Osocze bogatopłytkowe jest autologicznym preparatem krwiopochodnym, zaś kwas hialuronowy substancją silnie wiążącą wodę. Połączenie tych dwóch składników w jednej probówce wzmacnia wzajemnie efekty ich działania.

Osiągamy efekt silnej biostymulacji tkanek, a zarazem ich nawilżenia i odżywienia. Jest to doskonały sposób odmładzania skóry oraz profilaktyki jej starzenia.

Po okresie regeneracji pozabiegowej skóra nabiera równomiernego, zdrowego kolorytu, poprawia się jej elastyczność, gęstość i napięcie. Jest wyraźnie odmłodzona i świeża.

Dzięki poprawie struktury skóry wypłycają się zmarszczki. Przebarwienia i blizny ulegają redukcji.

Poprawia się mikrokrążenie, dając lepsze odżywienie skóry. Zauważamy zmianę koloru skóry z poszarzałej, na bardziej różową oraz rozjaśnienie cieni pod oczami. 

Dzięki większej lepkości niż samo osocze bogatopłytkowe preparat Cellular Matrix daje możliwość uzyskania większej objętości. Doskonale zatem sprawdza się w delikatnym wypełnianiu zmarszczek, bruzd czy nawet ust.

Możemy uzyskać natychmiastowy efekt odświeżenia, nawilżenia i napięcia, a po kilku sesjach zabiegu trwałej odbudowy danego obszaru.

Dla wzmocnienia efektów zabiegu bardzo dobrze sprawdza się łączenie go z innymi procedurami z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii w ramach technik łączonych.

W przypadku zastosowania w ginekologii estetycznej warto łączyć go z zabiegiem PRX-T Lady, a w ortopedii z iniekcjami kwasu hialuronowego.

Schemat leczenia proponowany przez lekarza oraz efekty końcowe są bardzo indywidualne. W dużej mierze zależą od zdolności regeneracyjnych organizmu, odżywienia i stylu życia pacjenta.

Czego możesz się spodziewać

Dowiedz się więcej

 • Technika zabiegu

  Są to zabiegi inwazyjne, które polegają na ostrzyknięciu pożądanego obszaru przygotowanym preparatem. Do odpowiedniej probówki, zawierającej bądź nie 2ml nieusieciowanego kwasu hialuronowego, pobierana jest krew, a następnie probówka jest wirowana. Gotowy preparat może zostać podany śródskórnie przy pomocy igły lub podskórnie przy pomocy kaniuli.

 • Bezpieczeństwo

  Do zabiegu używane są certyfikowane zestawy firmy Regen Lab, szwajcarskiego laboratorium biotechnologicznego, lidera w medycynie regeneracyjnej. Zabieg wykonywany jest z zachowaniem rygorystycznych zasad aseptyki. Stosujemy wyłącznie jednorazowe narzędzia oraz sterylne zestawy zabiegowe i jałowe rękawice.

 • Po zabiegu

  W miejscu podania osocza może wystąpić zaczerwienienie, obrzęk, zwiększone ucieplenie czy uczucie napięcia skóry. Objawy te powinny ustąpić w czasie 24 - 36h. Podczas zabiegu może również dojść do uszkodzenia drobnych naczyń krwionośnych i powstania niewielkich krwiaków, które powinny ulec resorpcji w ciągu kilku dni.

 • Wizyta kontrolna

  Nie jest konieczna. Warto się jednak skontaktować telefonicznie w przypadku wystąpienia działań niepożądanych. Niepokoić powinien przedłużający się stan zapalny objawiający się silnym zaczerwienieniem i obrzękiem skóry, a także duże bądź liczne krwiaki.

Cennik