Poznaj szczegóły

Podczas stylizacji używana je henna organiczna o naturalnym, roślinnym składzie. Nie jest ona łączona z wodą utlenioną lecz z najczystszą wodą. Dzięki temu wpływamy pozytywnie nie tylko na kolor ale także na kondycję włosów.

Szczególnymi wskazaniami do zabiegu jest asymetria i nierówny koloryt brwi, ubytki włosów, jasne lub siwe brwi, które chcemy przyciemnić oraz chęć zagęszczenia naturalnych brwi. Może to być również bezpieczna alternatywa lub próba przed wykonaniem makijażu permanentnego.

Zaletami zabiegu są: szybki efekt zadbanych brwi utrzymujący się do kilku tygodni, naturalny wygląd, wzmocnione i odżywione cebulki włosa. Przy regularnym stosowaniu możemy zminimalizować lub całkiem pozbyć się ubytków w brwiach.

Na początku wykonywany jest demakijaż brwi oraz odpowiednie przygotowanie skóry do zabiegu.

W kolejnym kroku przystępujemy do doboru odpowiedniego kształtu  brwi, zgodnie z kształtem twarzy oraz preferencjami klienta, a także dobieramy odpowiedni kolor.

Przy użyciu odpowiednich narzędzi wyznaczana jest geometria brwi, które następnie są regulowane przy użuciu pęsety.

Na obrysowany wcześniej obszar aplikowana jest pasta z henny pudrowej. Po indywidualnie określonym czasie pasta jest zmywana, a brwi impregnowane są specjalnym preparatem pozabiegowym.

Nie należy ich moczyć przez najbliższe 24h.

Czego możesz się spodziewać

Dowiedz się więcej

 • Przygotuj się

  Conajmniej tydzień przed wizytą nie reguluj brwi. Im bardziej będą zarośnięte tym łatwiej będzie im nadać idealny kształt. Dzień przed zabiegiem możesz wykonać delikatny peeling mechaniczny twarzy z uwzględnieniem okolicy brwi.

 • Zarezerwuj czas

  Na wykonanie stylizacji brwi potrzebna jest 1 godzina. Zaplanuj wszystko tak aby nigdzie się nie spieszyć. To czas tylko dla Ciebie. Spędzisz go w miłej i spokojnej atmosferze. Napijesz się dobrej kawy i oderwiesz od codziennych spraw.

 • Efekty

  Przeważnie henna na skórze utrzymuje się do tygodnia. Po tym czasie złuszcza się zabarwiony naskórek. Efekt zabiegu na włosach utrzymuje się około 3 - 4 tygodni. Wszystko jednak jest zależne od rodzaju skóry, jej indywidualnych właściwości, a przede wszystkim od stosowania się do zalecanej pielęgnacji pozabiegowej, która wpływa na trwałość aplikacji.

 • Przeciwwskazania

  alergia na któryś ze składników henny · aktywne choroby oka oraz jego okolicy · ciąża i karmienie piersią · przyjmowanie leków z hormonami lub sterydami · zmiany skórne w obrębie zabiegowym · okres zaostrzenia chorób tarczycy · miesiączka · chemioterapia w ciągu ostatnich 6 miesięcy · okres regeneracji po peelingach chemicznych lub laseroterapii

Cennik

 • Medycyna estetyczna
  1. Konturowanie twarzy

   7 i 9 - punktowe konturowanie twarzy preparatami usieciowanego kwasu hialuronowego linii Vycross.

   1200 zł / 1 ml
  2. PRX-T33

   Intensywna biorewitalizacja skóry twarzy i ciała bez użycia igieł. Napięcie, zagęszczenie, ujędrnienie. Alternatywa dla chirurgicznego liftingu twarzy.

   350 - 600 zł
  3. Pyruvic Peel

   Peeling chemiczny z użyciem kwasu pirogronowego. Silne oczyszczanie. Głęboka restrukturalizacja skóry.

   250 - 350 zł
  4. Zabiegi Mediderma

   Relaksujące rytuały, podczas których skóra poddawana jest stymulacji do przebudowy oraz profesjonalnej pielęgnacji.

   200 - 450 zł
  5. Mezoterapia mikroigłowa

   Stymulacja bodźcem mechanicznym. Mikroporty dla substancji aktywnych. Element terapii łączonych.

   150 - 200 zł
  6. PRP Regeneris

   Osocze bogatopłytkowe. Złoto w Twoich żyłach. Cudowne serum długowieczności dla Twojej skóry. Zagęszcza, wygładza i rozświetla na długi czas.

   600 zł
  7. Cellular Matrix

   Ekskluzywny zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego połączonego z kwasem hialuronowym. Cofa czas. Przywraca skórze młodzieńczą świeżość.

   1000 zł
  8. Botox / zmarszczki mimiczne

   Wczesna profilaktyka starzenia. Łagodzenie rysów twarzy. Redukcja napięciowych bólów głowy.

   500 zł / obszar
  9. Botox / bruksizm

   Redukcja napięcia w obrębie żwaczy. Zmniejszenie napięciowych bólów głowy. Poprawa owalu twarzy.

   1000 zł
  10. Plinest

   Polinukleotydy. Silne odżywienie i nawilżenie skóry dojrzałej. Terapia uderzeniowa. Przygotowanie do chirurgicznego liftingu twarzy.

   550 zł
  11. Plinest Fast

   Polinukleotydy. Odżywienie i nawilżenie młodej skóry. Profilaktyka starzenia. Terapia okolicy oka. Przygotowanie do blefaroplastyki.

   500 zł
  12. Plinest Body

   Polinukleotydy. Przywrócenie jędrności i gładkości skórze twarzy oraz ciała. Leczenie blizn i rozstępów. Silna regeneracja włosów.

   250 zł
  13. Ialest

   Kwas hialuronowy. Dogłębne nawilżenie skóry. Walka z fotostarzeniem, chronostarzeniem i stresem oksydacyjnym. Dodatkowo - zabieg imitujący implantację wypełniacza.

   500 zł
  14. Newest

   Polinukleotydy i kwas hialuronowy w jednym. Bomba odżywcza. Doskonałe nawilżenie i stymulacja do odbudowy. Synergia działania.

   650 zł
  15. Alidya

   Mezoterapia w leczeniu cellulitu. Skuteczna terapia i profilaktyka lipodystrofii gynoidalnej. Efekt gładkiej, zdrowej i pięknej skóry.

   600 - 1000 zł
 • Ginekologia i położnictwo
  1. Prowadzenie ciąży

   Ciąża jako wyjątkowy czas w życiu kobiety wymaga też wyjątkowego nadzoru ze strony ginekologicznej już od wczesnego etapu jej rozwoju.

   150 zł
  2. Cytologia

   Profilaktyka raka szyjki macicy. Prosta, szybka, bezbolesna i bardzo ważna. Każda kobieta powinna o niej pamiętać.

   50 zł
  3. PRX-T lady

   Intensywna biorewitalizacja skóry okolic intymnych bez użycia igieł. Napięcie, ujędrnienie, rozjaśnienie. Redukcja blizn.

   300 zł
  4. PRP Regeneris

   Osocze bogatopłytkowe. Złoto w Twoich żyłach. Cudowne serum długowieczności dla Twojej skóry okolic intymnych.

   600 zł
 • Fizjoterapia uroginekologiczna
  1. Wizyta ciążowa

   Leczenie zaburzeń funkcji dna miednicy oraz edukacja kobiety ciężarnej jako elementy przygotowania do porodu i połogu.

   200 zł
  2. PRX-T lady

   Intensywna biorewitalizacja skóry okolic intymnych bez użycia igieł. Napięcie, ujędrnienie, rozjaśnienie. Redukcja blizn.

   300 zł
 • Chirurgia ogólna i naczyniowa
 • Chirurgia ortopedyczna
  1. Tropocells

   Śródstawowe i okołostawowe podanie osocza bogatopłytkowego. Wspomaganie leczenia urazów mięśni i ścięgien oraz trudno gojących się ran.

   500 zł
 • Endokrynologia
 • Psychiatria
 • Makijaż i oprawa oka
  1. Makijaż dzienny / biznesowy

   Naturalny, lekki i świeży. Make-up no make-up. Praktycznie niewidoczny, a jednocześnie ukrywający wszelkie defekty.

   130 zł
  2. Makijaż wieczorowy / studniówkowy

   Intensywny makijaż, który nie zginie w świetle świec. Piękne, uwodzicielskie spojrzenie. Mocne usta. Będziesz gwiazdą wieczoru!

   130 zł
  3. Makijaż sesyjny / fotograficzny

   Wodoodporny i bardzo trwały. Dostosowany do miejsca i typu oświetlenia. Uwydatni w obiektywie to, co w Tobie najpiękniejsze.

   150 zł
  4. Makijaż ślubny / próbny ślubny

   Niebywale ważny i wymagający makijaż. Naturalny i podkreślający urodę panny młodej. Trwały i pięknie wyglądający na zdjęciach.

   150 zł