Poznaj szczegóły

Podczas stylizacji używana je henna organiczna o naturalnym, roślinnym składzie. Nie jest ona łączona z wodą utlenioną lecz z najczystszą wodą. Dzięki temu wpływamy pozytywnie nie tylko na kolor ale także na kondycję włosów.

Szczególnymi wskazaniami do zabiegu jest asymetria i nierówny koloryt brwi, ubytki włosów, jasne lub siwe brwi, które chcemy przyciemnić oraz chęć zagęszczenia naturalnych brwi. Może to być również bezpieczna alternatywa lub próba przed wykonaniem makijażu permanentnego.

Zaletami zabiegu są: szybki efekt zadbanych brwi utrzymujący się do kilku tygodni, naturalny wygląd, wzmocnione i odżywione cebulki włosa. Przy regularnym stosowaniu możemy zminimalizować lub całkiem pozbyć się ubytków w brwiach.

Na początku wykonywany jest demakijaż brwi oraz odpowiednie przygotowanie skóry do zabiegu.

W kolejnym kroku przystępujemy do doboru odpowiedniego kształtu  brwi, zgodnie z kształtem twarzy oraz preferencjami klienta, a także dobieramy odpowiedni kolor.

Przy użyciu odpowiednich narzędzi wyznaczana jest geometria brwi, które następnie są regulowane przy użuciu pęsety.

Na obrysowany wcześniej obszar aplikowana jest pasta z henny pudrowej. Po indywidualnie określonym czasie pasta jest zmywana, a brwi impregnowane są specjalnym preparatem pozabiegowym.

Nie należy ich moczyć przez najbliższe 24h.

Czego możesz się spodziewać

Dowiedz się więcej

 • Przygotuj się

  Conajmniej tydzień przed wizytą nie reguluj brwi. Im bardziej będą zarośnięte tym łatwiej będzie im nadać idealny kształt. Dzień przed zabiegiem możesz wykonać delikatny peeling mechaniczny twarzy z uwzględnieniem okolicy brwi.

 • Zarezerwuj czas

  Na wykonanie stylizacji brwi potrzebna jest 1 godzina. Zaplanuj wszystko tak aby nigdzie się nie spieszyć. To czas tylko dla Ciebie. Spędzisz go w miłej i spokojnej atmosferze. Napijesz się dobrej kawy i oderwiesz od codziennych spraw.

 • Efekty

  Przeważnie henna na skórze utrzymuje się do tygodnia. Po tym czasie złuszcza się zabarwiony naskórek. Efekt zabiegu na włosach utrzymuje się około 3 - 4 tygodni. Wszystko jednak jest zależne od rodzaju skóry, jej indywidualnych właściwości, a przede wszystkim od stosowania się do zalecanej pielęgnacji pozabiegowej, która wpływa na trwałość aplikacji.

 • Przeciwwskazania

  alergia na któryś ze składników henny · aktywne choroby oka oraz jego okolicy · ciąża i karmienie piersią · przyjmowanie leków z hormonami lub sterydami · zmiany skórne w obrębie zabiegowym · okres zaostrzenia chorób tarczycy · miesiączka · chemioterapia w ciągu ostatnich 6 miesięcy · okres regeneracji po peelingach chemicznych lub laseroterapii

Cennik