Poznaj szczegóły

Skuteczny, nieinwazyjny i bezbolesny zabieg, który działa stymulująco, odmładzająco, ujędrniająco i rozjaśniająco na skórę okolic intymnych, pach czy otoczek brodawek sutkowych.

Opatentowana formuła połączenia TCA (kwasu trójchlorooctowego), kwasu kojowego i nadtlenku wodoru. Oparta jest na nanotechnologii, co pozwala na lepszą penetrację substancji czynnych zamkniętych w nanosomach, a co za tym idzie, lepszy efekt terapeutyczny przy mniejszym podrażnieniu.

Zabieg z użyciem preparatu PRX-T lady wspomaga zabiegi ginekologii estetycznej, takie jak mezoterapia czy osocze bogatopłytkowe działając z nimi synergistyczne.

33% TCA stymuluje procesy powstawania nowych włókien kolagenu i elastyny. Woda utleniona moduluje agresywność TCA, nawilża tkanki oraz potęguje mechanizmy stymulacji skóry. 5% kwas kojowy hamuje melanogenezę działając wybielająco.

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest wygładzona, rozjaśniona, napięta i doskonale nawilżona. Istniejące blizny i przebarwienia ulegają stopniowej redukcji.

Po serii 4 - 6 zabiegów można zaobserwować efekt znacznego ujędrnienia i zagęszczenia skóry.

Dopełnieniem terapii jest specjalistyczna pielęgnacja domowa. Krem oraz serum rozjaśniające WIQO - doskonałe dermokosmetyki wzmacniające i przedłużające efekty zabiegów.

Czego możesz się spodziewać

Dowiedz się więcej

 • Szybki

  Zabieg polega na wcieraniu w skórę preparatu o żelowej konsystencji do momentu jego wchłonięcia, a następnie zmyciu go wodą i zabezpieczeniu skóry kremem pozabiegowym WIQO.

 • Bezbolesny

  Zabieg nie boli, jednak może wystąpić przejściowe zaczerwienienie, pieczenie lub świąd. Objawy te ustępują chwilę po zakończeniu zabiegu.

 • Po zabiegu

  Zabieg nie narusza ciągłości naskórka i u większości pacjentów nie powoduje widocznego złuszczania. Sporadycznie można zaobserwować drobnopłatkowe łuszczenie naskórka lub uczucie ściągnięcia. Objawy te łagodzimy częstą aplikacją kremu WIQO dedykowanego do pielęgnacji domowej.

 • Wizyta kontrolna

  Nie jest konieczna. Warto się jednak skontaktować telefonicznie w przypadku wystąpienia działań niepożądanych - na przykład przedłużający się stan zapalny skóry objawiający się zaczerwienieniem, obrzękiem i zwiększonym uciepleniem skóry.

Cennik