Poznaj szczegóły

Bezpieczna i skuteczna metoda stymulacji skóry. Świetny sposób odmładzania skóry oraz profilaktyki jej starzenia. Może być zabiegiem zarówno na twarz, jak i na ciało.

Podczas zabiegu wywołujemy celowe, kontrolowane uszkodzenie skóry właściwej mobilizując ją do rozpoczęcia procesów naprawczych.

Warto podczas tego zabiegu nakładać różnego rodzaju preparaty, ponieważ mikrokanaliki powstałe w skórze powodują, że aplikowane substancje z łatwością penetrują w głębsze warstwy skóry.

Końcowy efekt to ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz poprawa mikrokrążenia, a wszystko dzięki wytworzeniu nowego kolagenu i elastyny oraz nowych naczyń krwionośnych. Obserwujemy również stopniowe wypłycanie zmarszczek, redukcję blizn, rozstępów i przebarwień.

Mezoterapia mikroigłowa jest stosowana w ramach technik łączonych dając wzmocnienie efektu zabiegów z użyciem osocza bogatopłytkowego, peelingów czy klasycznej mezoterapii.

Czego możesz się spodziewać

Dowiedz się więcej

 • Technika zabiegu

  Jest to technika inwazyjna, która polega na nakłuwaniu skóry wieloma maleńkimi igłami. Są to igły długości 0,2 do 0,5mm umieszczone na specjalnej rolce, którą przesuwamy po skórze. Zabieg jest wykonywany z zachowaniem rygorystycznych zasad aseptyki.

 • Schemat leczenia

  Zabiegi mikronakłuwania warto wykonywać w seriach 4 - 6 zabiegów co 2 - 4 tygodnie aby osiągnąć zauważalną poprawę jakości skóry. Najczęściej wykonywane są z użyciem preparatów zawierających kwas hialuronowy, polinukleotydy czy koktajle biorewitalizujące, a także podczas zabiegu PRX-T33.

 • Po zabiegu

  Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zarumieniona i obrzęknięta. Objawy te ustępują po 24 - 48h. Proces przebudowy skóry trwa kilka tygodni, a efekty zabiegów widoczne są najwcześniej po 3 miesiącach od rozpoczęcia terapii. Zawsze po zabiegu pamiętaj o fotoprotekcji!

 • Wizyta kontrolna

  Nie jest konieczna. Warto się jednak skontaktować telefonicznie w przypadku wystąpienia działań niepożądanych. Niepokoić powinien przedłużający się stan zapalny objawiający się silnym zaczerwienieniem i obrzękiem skóry.

Cennik