Poznaj szczegóły

Jeśli rozważasz wizytę u psychiatry, to prawdopodobnie jesteś pełen obaw i wątpliwości. Jak wizyta będzie przebiegać? Czego się dowiem o sobie? Co się ze mną stanie?

Lekarz psychiatra, jak każdy lekarz, wizytę zaczyna od badania. Jako, że polem zainteresowania jest psychika człowieka, badanie psychiatryczne polega na pogłębionym wywiadzie.

Dotyczy on zarówno Twojego obecnego stanu psychicznego, jak i wydarzeń z przeszłości.

Lekarz zapyta o Twoją obecną sytuację życiową, rodzinę i pracę. Ważne, choć początkowo o  niezrozumiałym znaczeniu mogą być pytania dotyczące Twojej przeszłości, rodziny z której pochodzisz czy Twoich doświadczeń seksualnych.

Nie bój się zadawać pytań. Postaraj się być otwarty na pytania lekarza i śmiało pytaj o ich cel. Jeśli z jakimś pytaniem czujesz się wyjątkowo niekomfortowo, powiedz o tym, a jeśli stanowczo nie chcesz odpowiedzieć – nie odpowiadaj.

Zdarza się, że lekarz będzie chciał również zbadać Cię somatycznie, czyli tak jak każdy lekarz ogólny, czy neurologicznie – stosownie do indywidualnych potrzeb.

Czasem, w celu pogłębienia diagnostyki, konieczna może się okazać konsultacja u innego specjalisty – najczęściej neurologa, internisty czy seksuologa.

Postawienie ostatecznej diagnozy psychiatrycznej może wymagać więcej niż kilku spotkań, a czasem dodatkowych badań psychologicznych.

Czego możesz się spodziewać

Dowiedz się więcej

 • Poinformuj, to ważne!

  Bardzo istotne jest poinformowanie psychiatry o chorobach przewlekłych, przyjmowanych lekach czy przebytych urazach. Wiele schorzeń, zwłaszcza autoimmunologicznych czy endokrynologicznych oraz przyjmowanych leków może wpływać na stan psychiczny.

 • Tajemnica zawodowa

  Pamiętaj, że lekarza psychiatra wyjątkowo rygorystycznie przestrzega tajemnicy zawodowej, która jest regulowana przez kilka aktów prawnych. Bez Twojej wyraźnej zgody żadne informacje na Twój temat nie mogą zostać ujawnione. Wyjątek może stanowić kilka ściśle określonych przez prawo sytuacji.

 • Plan leczenia

  Leczenie zaproponowane przez lekarza może opierać się na farmakoterapii oraz psychoterapii. Nie jest to obligatoryjne, jednak warto zastanowić się nad wdrożeniem zaleceń. Tylko w wyjątkowych sytuacjach, gdy zagrożone jest zdrowie lub życie pacjenta oraz innych osób, lekarz może wydać pilnie skierowanie do szpitala psychiatrycznego.

 • Lekarz duszy

  Mało kto zdaje sobie sprawę jak wiele osób cierpi psychicznie. Jeśli czujesz się źle, nie potrafisz znaleźć przyczyny tego samopoczucia, po prostu spotkaj się i porozmawiaj. Czasem nawet jedna wizyta jest w stanie zmienić Twoje spojrzenie na pewne sprawy, znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania czy przyczyny Twoich dolegliwości.

Cennik

 • Medycyna estetyczna
  1. Konturowanie twarzy

   7 i 9 - punktowe konturowanie twarzy preparatami usieciowanego kwasu hialuronowego linii Vycross.

   1200 zł / 1 ml
  2. PRX-T33

   Intensywna biorewitalizacja skóry twarzy i ciała bez użycia igieł. Napięcie, zagęszczenie, ujędrnienie. Alternatywa dla chirurgicznego liftingu twarzy.

   350 - 600 zł
  3. Pyruvic Peel

   Peeling chemiczny z użyciem kwasu pirogronowego. Silne oczyszczanie. Głęboka restrukturalizacja skóry.

   250 - 350 zł
  4. Zabiegi Mediderma

   Relaksujące rytuały, podczas których skóra poddawana jest stymulacji do przebudowy oraz profesjonalnej pielęgnacji.

   200 - 450 zł
  5. Mezoterapia mikroigłowa

   Stymulacja bodźcem mechanicznym. Mikroporty dla substancji aktywnych. Element terapii łączonych.

   150 - 200 zł
  6. PRP Regeneris

   Osocze bogatopłytkowe. Złoto w Twoich żyłach. Cudowne serum długowieczności dla Twojej skóry. Zagęszcza, wygładza i rozświetla na długi czas.

   600 zł
  7. Cellular Matrix

   Ekskluzywny zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego połączonego z kwasem hialuronowym. Cofa czas. Przywraca skórze młodzieńczą świeżość.

   1000 zł
  8. Botox / zmarszczki mimiczne

   Wczesna profilaktyka starzenia. Łagodzenie rysów twarzy. Redukcja napięciowych bólów głowy.

   500 zł / obszar
  9. Botox / bruksizm

   Redukcja napięcia w obrębie żwaczy. Zmniejszenie napięciowych bólów głowy. Poprawa owalu twarzy.

   1000 zł
  10. Plinest

   Polinukleotydy. Silne odżywienie i nawilżenie skóry dojrzałej. Terapia uderzeniowa. Przygotowanie do chirurgicznego liftingu twarzy.

   550 zł
  11. Plinest Fast

   Polinukleotydy. Odżywienie i nawilżenie młodej skóry. Profilaktyka starzenia. Terapia okolicy oka. Przygotowanie do blefaroplastyki.

   500 zł
  12. Plinest Body

   Polinukleotydy. Przywrócenie jędrności i gładkości skórze twarzy oraz ciała. Leczenie blizn i rozstępów. Silna regeneracja włosów.

   250 zł
  13. Ialest

   Kwas hialuronowy. Dogłębne nawilżenie skóry. Walka z fotostarzeniem, chronostarzeniem i stresem oksydacyjnym. Dodatkowo - zabieg imitujący implantację wypełniacza.

   500 zł
  14. Newest

   Polinukleotydy i kwas hialuronowy w jednym. Bomba odżywcza. Doskonałe nawilżenie i stymulacja do odbudowy. Synergia działania.

   650 zł
  15. Alidya

   Mezoterapia w leczeniu cellulitu. Skuteczna terapia i profilaktyka lipodystrofii gynoidalnej. Efekt gładkiej, zdrowej i pięknej skóry.

   600 - 1000 zł
 • Ginekologia i położnictwo
  1. Prowadzenie ciąży

   Ciąża jako wyjątkowy czas w życiu kobiety wymaga też wyjątkowego nadzoru ze strony ginekologicznej już od wczesnego etapu jej rozwoju.

   120 zł
  2. Cytologia

   Profilaktyka raka szyjki macicy. Prosta, szybka, bezbolesna i bardzo ważna. Każda kobieta powinna o niej pamiętać.

   50 zł
  3. PRX-T lady

   Intensywna biorewitalizacja skóry okolic intymnych bez użycia igieł. Napięcie, ujędrnienie, rozjaśnienie. Redukcja blizn.

   300 zł
  4. PRP Regeneris

   Osocze bogatopłytkowe. Złoto w Twoich żyłach. Cudowne serum długowieczności dla Twojej skóry okolic intymnych.

   600 zł
 • Fizjoterapia uroginekologiczna
  1. Wizyta ciążowa

   Leczenie zaburzeń funkcji dna miednicy oraz edukacja kobiety ciężarnej jako elementy przygotowania do porodu i połogu.

   180 zł
  2. PRX-T lady

   Intensywna biorewitalizacja skóry okolic intymnych bez użycia igieł. Napięcie, ujędrnienie, rozjaśnienie. Redukcja blizn.

   300 zł
 • Chirurgia ogólna i naczyniowa
 • Chirurgia ortopedyczna
  1. Tropocells

   Śródstawowe i okołostawowe podanie osocza bogatopłytkowego. Wspomaganie leczenia urazów mięśni i ścięgien oraz trudno gojących się ran.

   500 zł
 • Endokrynologia
 • Psychiatria
 • Wlewy dożylne
 • Strefa relaksu i pięknego ciała
  1. Masaże i drenaż limfatyczny

   Techniki masażu, terapii manualnej i drenażu limfatycznego dostosowane do aktualnych potrzeb pacjenta. Zapach, świece, muzyka i kojący dotyk.

   60 zł / 110 zł / 150 zł
  2. Peeling czekoladowy

   Zabieg złuszczający i oczyszczający całe ciało. Połączenie relaksu i pielęgnacji skóry.

   50 zł
 • Makijaż i oprawa oka
  1. Makijaż dzienny / biznesowy

   Naturalny, lekki i świeży. Make-up no make-up. Praktycznie niewidoczny, a jednocześnie ukrywający wszelkie defekty.

   130 zł
  2. Makijaż wieczorowy / studniówkowy

   Intensywny makijaż, który nie zginie w świetle świec. Piękne, uwodzicielskie spojrzenie. Mocne usta. Będziesz gwiazdą wieczoru!

   130 zł
  3. Makijaż sesyjny / fotograficzny

   Wodoodporny i bardzo trwały. Dostosowany do miejsca i typu oświetlenia. Uwydatni w obiektywie to, co w Tobie najpiękniejsze.

   150 zł
  4. Makijaż ślubny / próbny ślubny

   Niebywale ważny i wymagający makijaż. Naturalny i podkreślający urodę panny młodej. Trwały i pięknie wyglądający na zdjęciach.

   150 zł