Poznaj szczegóły

Osocze bogatopłytkowe jest autologicznym preparatem krwiopochodnym.

Zabieg ten ma na celu stymulację tkanek do regeneracji i odbudowy. Jest doskonałym sposobem odmładzania skóry okolic intymnych, a zarazem profilaktyki jej starzenia.

Po okresie regeneracji pozabiegowej poprawia się mikrokrążenie, dając lepsze odżywienie skóry, która nabiera równomiernego, zdrowego kolorytu, poprawia się jej elastyczność i napięcie. Jest wyraźnie odmłodzona i świeża.

Zauważamy poprawę gęstości, jędrności i efekt rozjaśnienia tkanek okolic intymnych, a także redukcję blizn po nacięciu krocza czy cięciu cesarskim.

Dla wzmocnienia efektów zabiegu bardzo dobrze sprawdza się łączenie go z zabiegiem PRX-T Lady w ramach technik łączonych.

Poza ginekologią estetyczną zabiegi z użyciem osocza bogatopytkowego znajdują zastosowanie w wielu innych dziedzinach zabiegowych - chirurgii, ortopedii, stomatologii, chirurgii szczękowej, chirurgii plastycznej czy medycynie estetycznej.

Schemat leczenia proponowany przez lekarza oraz efekty końcowe są bardzo indywidualne. W dużej mierze zależą od zdolności regeneracyjnych organizmu, odżywienia i stylu życia pacjenta.

Czego możesz się spodziewać

Dowiedz się więcej

 • Technika zabiegu

  PRP Regeneris jest to zabieg inwazyjny, który polega na ostrzyknięciu pożądanego obszaru osoczem pozyskanym podczas procesu wirowania próbki krwi pobranej uprzednio od pacjenta. Preparat może zostać podany śródskórne igłą lub podskórnie kaniulą.

 • Bezpieczeństwo

  Do zabiegu używane są certyfikowane zestawy firmy Regen Lab, szwajcarskiego laboratorium biotechnologicznego, lidera w medycynie regeneracyjnej. Zabieg wykonywany jest z zachowaniem rygorystycznych zasad aseptyki. Stosujemy wyłącznie jednorazowe narzędzia oraz sterylne zestawy zabiegowe i jałowe rękawice.

 • Po zabiegu

  W miejscu podania osocza może wystąpić zaczerwienienie, obrzęk, zwiększone ucieplenie czy uczucie napięcia skóry. Objawy te powinny ustąpić w czasie 24 - 36h. Podczas zabiegu może również dojść do uszkodzenia drobnych naczyń krwionośnych i powstania niewielkich krwiaków, które powinny ulec resorpcji w ciągu kilku dni.

 • Wizyta kontrolna

  Nie jest konieczna. Warto się jednak skontaktować telefonicznie w przypadku wystąpienia działań niepożądanych. Niepokoić powinien przedłużający się stan zapalny objawiający się silnym zaczerwienieniem i obrzękiem skóry, a także duże bądź liczne krwiaki.

Cennik