Poznaj szczegóły

Jest to innowacyjna metoda modelowania twarzy na podstawie specjalnego schematu określonego mianem MD codes. Są to specjalne kody przypisane ściśle określonym obszarom twarzy. Wypełnia się je zgodnie z określoną kolejnością, wykorzystując dedykowany danemu obszarowi preparat uwzględniając wielkości ubytków i efekt jaki chcemy osiągnąć.

Ten rewolucyjny sposób wymyślony przez światowej sławy chirurga plastycznego Mauricio de Maio usystematyzował pracę z wypełniaczami i pomaga osiągać doskonałe, bardziej przewidywalne efekty zabiegów.

W przypadku twarzy kobiet wykorzystujemy siedem punktów na obwodzie twarzy, zaś u mężczyzn tych punktów jest dziewięć.

Zabieg, jak sama nazwa wskazuje, daje efekt konturowania, a także liftingu tkanek oraz odmłodzenia twarzy nawet o 10 - 15 lat.

W zależności od wskazań, potrzeb pacjenta, możliwości terapeutycznych i zakresu zabiegu osiągamy poprawę owalu twarzy, wyostrzenie jej konturu, złagodzenie rysów twarzy, a także wypłycenie zmarszczek i bruzd. Otrzymujemy bardziej pogodny i wypoczęty wyraz twarzy. Oczy otwierają się, brwi unoszą, policzki robią się pełniejsze, a linia żuchwy jest wyraźnie zaznaczona. Twarz staje się młodsza, piękniejsza, szczuplejsza. Bardziej kobieca i zmysłowa lub bardziej męska i atrakcyjna.

Dodatkową zaletą zabiegów wolumetrycznych jest możliwość odzyskania estetyki obszarów dystroficznych czy obszarów regularnie uszkadzanych, np. blizn zanikowych po trądziku czy pourazowych zwłóknień zaciągających skórę.

Przy okazji uzyskujemy efekt „odświeżenia”, napięcia i wygładzenia skóry poprzez wypełnienie tkanek leżących pod nią.

Czego możesz się spodziewać

Dowiedz się więcej

 • Technika zabiegu

  Zabieg polega na zdeponowaniu usieciowanego kwasu hialuronowego w formie żelu w tkance podskórnej bądź w głębokich warstwach skóry właściwej. Wykonywany jest przy użyciu igły lub kaniuli. Wszystko poprzedza wykonanie rysunku i dokładne omówienie poszczególnych kroków z pacjentem.

 • Bezpieczeństwo

  Do zabiegu używane są certyfikowane preparaty z najnowszej linii Vycross firmy Allergan. Zabieg wykonywany jest z zachowaniem rygorystycznych zasad aseptyki. Stosujemy wyłącznie jednorazowe narzędzia oraz sterylne zestawy zabiegowe i jałowe rękawice.

 • Po zabiegu

  W okresie regeneracji pozabiegowej mogą wystąpić specyficzne dolegliwości bólowe, tkliwość, obrzęk, zwiększone ucieplenie, zaczerwienienie, uczucie napięcia skóry czy ograniczenie ruchomości w stawach żuchwowo - skroniowych. Objawy te mają tendencję do samoistnego ustąpienia w ciągu kilku dni. Podczas zabiegu może również dojść do uszkodzenia drobnych naczyń krwionośnych i powstania niewielkich krwiaków, które powinny ulec resorpcji w ciągu tygodnia.

 • Wizyta kontrolna

  Jest konieczna i powinna się odbyć po 3 - 4 tygodniach od wykonania zabiegu. Podczas wizyty zostaną skontrolowane efekty leczenia i wykonana fotodokumentacja medyczna. Najlepiej zapisać się na nią od razu w dniu zabiegu. Jest bezpłatna. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem. Może to być nasilający się ból, zmiany zabarwienia skóry pod postacią zbielenia lub zasinienia, przedłużający się obrzęk, zaburzenia widzenia czy objawy ogólnoustrojowe. / +48 505 501 505

Cennik

 • Medycyna estetyczna
  1. Konturowanie twarzy

   7 i 9 - punktowe konturowanie twarzy preparatami usieciowanego kwasu hialuronowego linii Vycross.

   1200 zł / 1 ml
  2. PRX-T33

   Intensywna biorewitalizacja skóry twarzy i ciała bez użycia igieł. Napięcie, zagęszczenie, ujędrnienie. Alternatywa dla chirurgicznego liftingu twarzy.

   350 - 600 zł
  3. Pyruvic Peel

   Peeling chemiczny z użyciem kwasu pirogronowego. Silne oczyszczanie. Głęboka restrukturalizacja skóry.

   250 - 350 zł
  4. Zabiegi Mediderma

   Relaksujące rytuały, podczas których skóra poddawana jest stymulacji do przebudowy oraz profesjonalnej pielęgnacji.

   200 - 450 zł
  5. Mezoterapia mikroigłowa

   Stymulacja bodźcem mechanicznym. Mikroporty dla substancji aktywnych. Element terapii łączonych.

   150 - 200 zł
  6. PRP Regeneris

   Osocze bogatopłytkowe. Złoto w Twoich żyłach. Cudowne serum długowieczności dla Twojej skóry. Zagęszcza, wygładza i rozświetla na długi czas.

   600 zł
  7. Cellular Matrix

   Ekskluzywny zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego połączonego z kwasem hialuronowym. Cofa czas. Przywraca skórze młodzieńczą świeżość.

   1000 zł
  8. Botox / zmarszczki mimiczne

   Wczesna profilaktyka starzenia. Łagodzenie rysów twarzy. Redukcja napięciowych bólów głowy.

   500 zł / obszar
  9. Botox / bruksizm

   Redukcja napięcia w obrębie żwaczy. Zmniejszenie napięciowych bólów głowy. Poprawa owalu twarzy.

   1000 zł
  10. Plinest

   Polinukleotydy. Silne odżywienie i nawilżenie skóry dojrzałej. Terapia uderzeniowa. Przygotowanie do chirurgicznego liftingu twarzy.

   550 zł
  11. Plinest Fast

   Polinukleotydy. Odżywienie i nawilżenie młodej skóry. Profilaktyka starzenia. Terapia okolicy oka. Przygotowanie do blefaroplastyki.

   500 zł
  12. Plinest Body

   Polinukleotydy. Przywrócenie jędrności i gładkości skórze twarzy oraz ciała. Leczenie blizn i rozstępów. Silna regeneracja włosów.

   250 zł
  13. Ialest

   Kwas hialuronowy. Dogłębne nawilżenie skóry. Walka z fotostarzeniem, chronostarzeniem i stresem oksydacyjnym. Dodatkowo - zabieg imitujący implantację wypełniacza.

   500 zł
  14. Newest

   Polinukleotydy i kwas hialuronowy w jednym. Bomba odżywcza. Doskonałe nawilżenie i stymulacja do odbudowy. Synergia działania.

   650 zł
  15. Alidya

   Mezoterapia w leczeniu cellulitu. Skuteczna terapia i profilaktyka lipodystrofii gynoidalnej. Efekt gładkiej, zdrowej i pięknej skóry.

   600 - 1000 zł
 • Ginekologia i położnictwo
  1. Prowadzenie ciąży

   Ciąża jako wyjątkowy czas w życiu kobiety wymaga też wyjątkowego nadzoru ze strony ginekologicznej już od wczesnego etapu jej rozwoju.

   120 zł
  2. Cytologia

   Profilaktyka raka szyjki macicy. Prosta, szybka, bezbolesna i bardzo ważna. Każda kobieta powinna o niej pamiętać.

   50 zł
  3. PRX-T lady

   Intensywna biorewitalizacja skóry okolic intymnych bez użycia igieł. Napięcie, ujędrnienie, rozjaśnienie. Redukcja blizn.

   300 zł
  4. PRP Regeneris

   Osocze bogatopłytkowe. Złoto w Twoich żyłach. Cudowne serum długowieczności dla Twojej skóry okolic intymnych.

   600 zł
 • Fizjoterapia uroginekologiczna
  1. Wizyta ciążowa

   Leczenie zaburzeń funkcji dna miednicy oraz edukacja kobiety ciężarnej jako elementy przygotowania do porodu i połogu.

   180 zł
  2. PRX-T lady

   Intensywna biorewitalizacja skóry okolic intymnych bez użycia igieł. Napięcie, ujędrnienie, rozjaśnienie. Redukcja blizn.

   300 zł
 • Chirurgia ogólna i naczyniowa
 • Chirurgia ortopedyczna
  1. Tropocells

   Śródstawowe i okołostawowe podanie osocza bogatopłytkowego. Wspomaganie leczenia urazów mięśni i ścięgien oraz trudno gojących się ran.

   500 zł
 • Endokrynologia
 • Psychiatria
 • Wlewy dożylne
 • Strefa relaksu i pięknego ciała
  1. Masaże i drenaż limfatyczny

   Techniki masażu, terapii manualnej i drenażu limfatycznego dostosowane do aktualnych potrzeb pacjenta. Zapach, świece, muzyka i kojący dotyk.

   60 zł / 110 zł / 150 zł
  2. Peeling czekoladowy

   Zabieg złuszczający i oczyszczający całe ciało. Połączenie relaksu i pielęgnacji skóry.

   50 zł
 • Makijaż i oprawa oka
  1. Makijaż dzienny / biznesowy

   Naturalny, lekki i świeży. Make-up no make-up. Praktycznie niewidoczny, a jednocześnie ukrywający wszelkie defekty.

   130 zł
  2. Makijaż wieczorowy / studniówkowy

   Intensywny makijaż, który nie zginie w świetle świec. Piękne, uwodzicielskie spojrzenie. Mocne usta. Będziesz gwiazdą wieczoru!

   130 zł
  3. Makijaż sesyjny / fotograficzny

   Wodoodporny i bardzo trwały. Dostosowany do miejsca i typu oświetlenia. Uwydatni w obiektywie to, co w Tobie najpiękniejsze.

   150 zł
  4. Makijaż ślubny / próbny ślubny

   Niebywale ważny i wymagający makijaż. Naturalny i podkreślający urodę panny młodej. Trwały i pięknie wyglądający na zdjęciach.

   150 zł