Poznaj szczegóły

Osocze bogatopłytkowe jest autologicznym preparatem krwiopochodnym, zaś kwas hialuronowy substancją silnie wiążącą wodę. Połączenie tych dwóch składników w jednej probówce wzmacnia wzajemnie efekty ich działania.

Osiągamy efekt silnej biostymulacji tkanek, a zarazem ich nawilżenia i odżywienia. Jest to doskonały sposób odmładzania skóry oraz profilaktyki jej starzenia.

Po okresie regeneracji pozabiegowej skóra nabiera równomiernego, zdrowego kolorytu, poprawia się jej elastyczność, gęstość i napięcie. Jest wyraźnie odmłodzona i świeża.

Dzięki poprawie struktury skóry wypłycają się zmarszczki. Przebarwienia ulegają redukcji. Poprawia się mikrokrążenie, dając lepsze odżywienie skóry.

Poza medycyną estetyczną zabieg znajduje również zastosowanie w ginekologii estetycznej, gdzie obserwujemy poprawę gęstości, jędrności i rozjaśnienie tkanek okolic intymnych.

Dzięki większej lepkości niż samo osocze bogatopłytkowe preparat Cellular Matrix  daje możliwość uzyskania większej objętości. Doskonale zatem sprawdza się w delikatnym wypełnianiu zmarszczek, bruzd czy nawet ust. Możemy uzyskać natychmiastowy efekt odświeżenia, nawilżenia i napięcia, a po kilku sesjach zabiegu trwałej odbudowy danego obszaru.

Schemat leczenia proponowany przez lekarza oraz efekty końcowe są bardzo indywidualne. W dużej mierze zależą od zdolności regeneracyjnych organizmu, odżywienia i stylu życia pacjenta.

Czego możesz się spodziewać

Dowiedz się więcej

 • Technika zabiegu

  Jest zabiegiem inwazyjnym, który polega na ostrzyknięciu pożądanego obszaru przygotowanym preparatem. Do probówki zawierającej 2ml nieusieciowanego kwasu hialuronowego, o stężeniu 20mg/ml, pobierana jest krew, a następnie probówka jest wirowana. Wykonywane są wielokrotne wstrzyknięcia śródskórne techniką liniową bądź grudkową.

 • Bezpieczeństwo

  Do zabiegu używane są certyfikowane zestawy firmy Regen Lab, szwajcarskiego laboratorium biotechnologicznego, lidera w medycynie regeneracyjnej. Zabieg wykonywany jest z zachowaniem rygorystycznych zasad aseptyki. Stosujemy wyłącznie jednorazowe narzędzia oraz sterylne zestawy zabiegowe i jałowe rękawice.

 • Po zabiegu

  W miejscu podania preparatu może wystąpić zaczerwienienie, obrzęk, zwiększone ucieplenie czy uczucie napięcia skóry. Objawy te powinny ustąpić w czasie 24 - 36h. Podczas zabiegu może również dojść do uszkodzenia drobnych naczyń krwionośnych i powstania niewielkich krwiaków, które powinny ulec resorpcji w ciągu kilku dni.

 • Wizyta kontrolna

  Nie jest konieczna. Warto się jednak skontaktować telefonicznie w przypadku wystąpienia działań niepożądanych. Niepokoić powinien przedłużający się stan zapalny objawiający się silnym zaczerwienieniem i obrzękiem skóry, a także duże bądź liczne krwiaki.

Cennik