Poznaj szczegóły

Są momenty w naszym życiu, kiedy bardzo zależy nam aby być w dobrej formie fizycznej i psychicznej, jednak pewne zdarzenia losowe krzyżują nam plany.

Może to być nieżyt żołądkowo - jelitowy, zatrucie pokarmowe czy alkoholowe. W takiej sytuacji nudności i wymioty całkowicie zaburzają funkcjonowanie.

Czasem uniemożliwiają przyjęcie doustnych preparatów przeciwbólowych, przeciwzapalnych i przeciwgorączkowych czy płynów, co skutkuje nasilającym się bólem głowy, wzrostem temperatury ciała i postępującym osłabieniem.

Nawet kilkugodzinna biegunka czy wymioty mogą spowodować niebezpieczne dla naszego organizmu odwodnienie, które należy leczyć.

Podanie płynów bogatych w elektrolity, glukozę czy witaminę C pomaga w krótkim czasie złagodzić nieprzyjemne dolegliwości, nawodnić organizm i wspomóc detoksykację.

Płyny wieloelektrolitowe bogate w wapń, magnez i potas znajdują również zastosowanie u osób, które w ostatnim czasie prowadziły bardzo intensywny bądź stresujący tryb życia.

Podczas forsującego, długotrwałego wysiłku fizycznego, w trakcie upałów czy podczas przewlekłego lub bardzo silnego stresu dochodzi do dużej utraty elektrolitów.

Najczęściej są to deficyty magnezu, które zauważamy pod postacią kurczów mięśniowych, drżenia powiek, niepokoju, przyspieszonego bicia serca, porannego zmęczenia czy nieprzyjemnych objawów zespółu niespokojnych nóg.

Magnez hamuje uwalnianie adrenaliny i noradrenaliny, dzięki czemu dobroczynnie działa na nasz układ nerwowy. Ma działanie uspokajające. Pełni ważną rolę w zapobieganiu depresjom, stanom lękowym oraz kłopotom z koncentracją uwagi i pamięcią.

Wlew dożylny może pomóc w szybkiej regeneracji wyczerpanego organizmu poprzez szybkie nawodnienie i uzupełnienie elektrolitów.

Mimo zastosowania kuracji dożylnej nie należy jednak pomijać odpowiedniego odżywiania i nawadniania, dostatecznej ilości wypoczynku oraz ewentualnej kontynuacji suplementacji preparatami doustnymi.

Czego możesz się spodziewać

Dowiedz się więcej

 • Wykwalifikowany personel

  Zabieg wykonywany jest przez lekarza. Polega na założeniu wenflonu do żyły obwodowej i przetoczeniu wlewu kroplowego w czasie 60 - 120 minut. Kiedy wykonywany jest podczas zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii, ortopedii czy ginekologii nie zabiera pacjentowi dodatkowego czasu i często nie wymaga dodatkowego nakłuwania żyły (dotyczy to zabiegów z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego pozyskiwanego z krwi pacjenta).

 • Szybka poprawa samopoczucia

  Nawodnienie organizmu oraz dostarczenie elektrolitów daje natychmiastowy przypływ energii. W przypadku dolegliwości żołądkowo - jelitowych obserwujemy ich znaczne złagodzenie, co umożliwia przyjęcie leków i płynów drogą doustną. Ból i zawroty głowy, przyspieszone bicie serca, drżenia mięśniowe oraz niepokój ustępują. Poprawiają się procesy poznawcze, zwłaszcza pamięć, koncentracja uwagi, a także nastrój.

 • Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

  Nie jest polecane częste lub długotrwałe stosowanie wlewów dożylnych, gdyż wzrasta ryzyko infekcji i powstania zrostów w miejscu wkłucia, a także niebezpieczeństwo przedawkowania niektórych substancji - na przykład witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. To lekarz decyduje czy zakwalifikuje pacjenta do terapii i jak będzie ona przebiegać.

 • Ty też zadbaj o siebie!

  W przypadku powtarzających się zatruć alkoholowych pomyśl czy nie potrzebujesz fachowej pomocy. W Origo możesz zapisać się na konsultację psychiatryczną w celu diagnostyki i ewentualnego leczenia choroby alkoholowej. Już niedługo będzie możliwość skorzystania z zabiegu wszycia Esperalu. Możesz liczyć na nasze wsparcie i dyskrecję.

Cennik

 • Medycyna estetyczna
  1. Konturowanie twarzy

   7 i 9 - punktowe konturowanie twarzy preparatami usieciowanego kwasu hialuronowego linii Vycross.

   1200 zł / 1 ml
  2. PRX-T33

   Intensywna biorewitalizacja skóry twarzy i ciała bez użycia igieł. Napięcie, zagęszczenie, ujędrnienie. Alternatywa dla chirurgicznego liftingu twarzy.

   350 - 600 zł
  3. Pyruvic Peel

   Peeling chemiczny z użyciem kwasu pirogronowego. Silne oczyszczanie. Głęboka restrukturalizacja skóry.

   250 - 350 zł
  4. Zabiegi Mediderma

   Relaksujące rytuały, podczas których skóra poddawana jest stymulacji do przebudowy oraz profesjonalnej pielęgnacji.

   200 - 450 zł
  5. Mezoterapia mikroigłowa

   Stymulacja bodźcem mechanicznym. Mikroporty dla substancji aktywnych. Element terapii łączonych.

   150 - 200 zł
  6. PRP Regeneris

   Osocze bogatopłytkowe. Złoto w Twoich żyłach. Cudowne serum długowieczności dla Twojej skóry. Zagęszcza, wygładza i rozświetla na długi czas.

   600 zł
  7. Cellular Matrix

   Ekskluzywny zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego połączonego z kwasem hialuronowym. Cofa czas. Przywraca skórze młodzieńczą świeżość.

   1000 zł
  8. Botox / zmarszczki mimiczne

   Wczesna profilaktyka starzenia. Łagodzenie rysów twarzy. Redukcja napięciowych bólów głowy.

   500 zł / obszar
  9. Botox / bruksizm

   Redukcja napięcia w obrębie żwaczy. Zmniejszenie napięciowych bólów głowy. Poprawa owalu twarzy.

   1000 zł
  10. Plinest

   Polinukleotydy. Silne odżywienie i nawilżenie skóry dojrzałej. Terapia uderzeniowa. Przygotowanie do chirurgicznego liftingu twarzy.

   550 zł
  11. Plinest Fast

   Polinukleotydy. Odżywienie i nawilżenie młodej skóry. Profilaktyka starzenia. Terapia okolicy oka. Przygotowanie do blefaroplastyki.

   500 zł
  12. Plinest Body

   Polinukleotydy. Przywrócenie jędrności i gładkości skórze twarzy oraz ciała. Leczenie blizn i rozstępów. Silna regeneracja włosów.

   250 zł
  13. Ialest

   Kwas hialuronowy. Dogłębne nawilżenie skóry. Walka z fotostarzeniem, chronostarzeniem i stresem oksydacyjnym. Dodatkowo - zabieg imitujący implantację wypełniacza.

   500 zł
  14. Newest

   Polinukleotydy i kwas hialuronowy w jednym. Bomba odżywcza. Doskonałe nawilżenie i stymulacja do odbudowy. Synergia działania.

   650 zł
  15. Alidya

   Mezoterapia w leczeniu cellulitu. Skuteczna terapia i profilaktyka lipodystrofii gynoidalnej. Efekt gładkiej, zdrowej i pięknej skóry.

   600 - 1000 zł
 • Ginekologia i położnictwo
  1. Prowadzenie ciąży

   Ciąża jako wyjątkowy czas w życiu kobiety wymaga też wyjątkowego nadzoru ze strony ginekologicznej już od wczesnego etapu jej rozwoju.

   120 zł
  2. Cytologia

   Profilaktyka raka szyjki macicy. Prosta, szybka, bezbolesna i bardzo ważna. Każda kobieta powinna o niej pamiętać.

   50 zł
  3. PRX-T lady

   Intensywna biorewitalizacja skóry okolic intymnych bez użycia igieł. Napięcie, ujędrnienie, rozjaśnienie. Redukcja blizn.

   300 zł
  4. PRP Regeneris

   Osocze bogatopłytkowe. Złoto w Twoich żyłach. Cudowne serum długowieczności dla Twojej skóry okolic intymnych.

   600 zł
 • Fizjoterapia uroginekologiczna
  1. Wizyta ciążowa

   Leczenie zaburzeń funkcji dna miednicy oraz edukacja kobiety ciężarnej jako elementy przygotowania do porodu i połogu.

   180 zł
  2. PRX-T lady

   Intensywna biorewitalizacja skóry okolic intymnych bez użycia igieł. Napięcie, ujędrnienie, rozjaśnienie. Redukcja blizn.

   300 zł
 • Chirurgia ogólna i naczyniowa
 • Chirurgia ortopedyczna
  1. Tropocells

   Śródstawowe i okołostawowe podanie osocza bogatopłytkowego. Wspomaganie leczenia urazów mięśni i ścięgien oraz trudno gojących się ran.

   500 zł
 • Endokrynologia
 • Psychiatria
 • Wlewy dożylne
 • Strefa relaksu i pięknego ciała
  1. Masaże i drenaż limfatyczny

   Techniki masażu, terapii manualnej i drenażu limfatycznego dostosowane do aktualnych potrzeb pacjenta. Zapach, świece, muzyka i kojący dotyk.

   60 zł / 110 zł / 150 zł
  2. Peeling czekoladowy

   Zabieg złuszczający i oczyszczający całe ciało. Połączenie relaksu i pielęgnacji skóry.

   50 zł
 • Makijaż i oprawa oka
  1. Makijaż dzienny / biznesowy

   Naturalny, lekki i świeży. Make-up no make-up. Praktycznie niewidoczny, a jednocześnie ukrywający wszelkie defekty.

   130 zł
  2. Makijaż wieczorowy / studniówkowy

   Intensywny makijaż, który nie zginie w świetle świec. Piękne, uwodzicielskie spojrzenie. Mocne usta. Będziesz gwiazdą wieczoru!

   130 zł
  3. Makijaż sesyjny / fotograficzny

   Wodoodporny i bardzo trwały. Dostosowany do miejsca i typu oświetlenia. Uwydatni w obiektywie to, co w Tobie najpiękniejsze.

   150 zł
  4. Makijaż ślubny / próbny ślubny

   Niebywale ważny i wymagający makijaż. Naturalny i podkreślający urodę panny młodej. Trwały i pięknie wyglądający na zdjęciach.

   150 zł