Poznaj szczegóły

Ekskluzywny zabieg biorewitalizujący i silnie nawilżający skórę z zastosowaniem bardzo wysokich stężeń polinukleotydów (20mg/ml) i kwasu hialuronowego (20mg/ml).

Poprawia jędrność i napięcie skóry pomagając zwalczać oznaki fotostarzenia i chronostarzenia, takie jak wiotkość, suchość i przebarwienia. Jest doskonałym zabiegiem antyoksydacyjnym i stymulującym do odbudowy uszkodzonych struktur skóry.

Produkty z zawartością kwasu hialuronowego i polinukleotydów są od kilkudziesięciu lat stosowane są w medycynie w profilaktyce i leczeniu starzenia się skóry. Ich efektywność potwierdzona jest badaniami klinicznymi, których wyniki dostępne są w międzynarodowej literaturze medycznej.

Kwas hialuronowy jest kluczową substancją odpowiedzialną za prawidłowy stan nawilżenia komórek oraz pełni rolę wymiatacza wolnych rodników.

Newest uzupełnia naturalne ubytki kwasu hialuronowego powstające w procesie starzenia.

Polinukleotydy zawarte w preparacie stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, białek, które powodują zagęszczenie i uelastycznienie skóry oraz stopniowe wypłycanie się zmarszczek i bruzd.

Kwas hialuronowy wraz z polinukleotydami tworzy doskonałą parę substancji działających ze sobą synergistycznie, co dodatkowo polepsza efekty zabiegu.

Kolejną zaletą jest redukcja przebarwień, a także możliwość odzyskania estetyki i funkcjonalności obszarów z przerostami składnika włóknistego - rozstępów, blizn zanikowych po trądziku czy blizn pourazowych.

Po okresie regeneracji pozabiegowej skóra nabiera równomiernego, zdrowego kolorytu, poprawia się jej gęstość i napięcie. Skóra jest mocno nawilżona, odmłodzona i świeża na długi czas.

 


Czego możesz się spodziewać

Dowiedz się więcej

 • Technika zabiegu

  Zabieg wykonywany jest metodą klasycznej mezoterapii igłowej z zachowaniem rygorystycznych zasad aseptyki. Wykonywane są wielokrotne wstrzyknięcia śródskórne techniką liniową bądź grudkową, zwłaszcza w rejonach problematycznych wymagających silnej stymulacji do przebudowy i mocnego odżywienia.

 • Wysoka tolerancja

  Newest jest certyfikowanym wyrobem medycznym włoskiej firmy Mastelli przebadanym pod kątem toksyczności miejscowej i systemowej. Polinukleotydy i kwas hialuronowy zawarte w preparacie są bardzo dobrze tolerowane. Wywołują niewielkie odczucia bólowe w trakcie zabiegu. Nie odnotowano odległych powikłań w przypadku stosowania tego preparatu.

 • Po zabiegu

  Może wystąpić rumień, obrzęk, zwiększone ucieplenie, uczucie napięcia skóry czy drobne zasinienia. Dolegliwości te są jednak delikatne i szybko ustępują nie zaburzając codziennego funkcjonowania. Po 48h ewentualne, drobne ślady po zabiegu można z łatwością ukryć pod makijażem.

 • Wizyta kontrolna

  Nie jest konieczna. Warto się jednak skontaktować telefonicznie w przypadku wystąpienia działań niepożądanych. Niepokoić powinien przedłużający się stan zapalny objawiający się silnym zaczerwienieniem i obrzękiem skóry, a także duże bądź liczne krwiaki.

Cennik