Poznaj szczegóły

Zabieg biorewitalizujący i silnie nawilżający skórę z zastosowaniem wysokiego stężenia nieusieciowanego kwasu hialuronowego (20mg/ml).

Poprawia jej jędrność i napięcie pomagając zwalczać oznaki fotostarzenia i chronostarzenia. Jest doskonałym zabiegiem antyoksydacyjnym chroniącym komórki, wraz z ich materiałem genetycznym, przed uszkodzeniem.

Produkty z zawartością kwasu hialuronowego są od kilkudziesięciu lat stosowane są w medycynie w profilaktyce i leczeniu starzenia się skóry. Ich efektywność potwierdzona jest badaniami klinicznymi, których wyniki dostępne są w międzynarodowej literaturze medycznej.

Kwas hialuronowy jest odpowiedzialny za prawidłowy stan nawilżenia komórek oraz pełni rolę wymiatacza wolnych rodników. Ialest uzupełnia jego naturalne ubytki powstające w procesie starzenia.

Dzięki poprawie struktury skóry wypłycają się zmarszczki i bruzdy. Skóra nabiera równomiernego, zdrowego kolorytu, poprawia się jej gęstość i napięcie. Jest mocno nawilżona, odmłodzona i świeża.

Ialest jest również doskonałym preparatem dla osób, które chcą wypróbować efekt wypełnienia ust, zmarszczek i bruzd. Efekt wypełnienia znika po tygodniu, a nawilżenie i odżywienie skóry pozostaje.

Czego możesz się spodziewać

Dowiedz się więcej

 • Technika zabiegu

  Zabieg wykonywany jest metodą klasycznej mezoterapii igłowej z zachowaniem rygorystycznych zasad aseptyki. W przypadku zabiegów biorewitalizujących wykonywane są wielokrotne wstrzyknięcia śródskórne techniką liniową bądź grudkową. Podczas wypełniania wybranego obszaru preparat podawany jest igłą lub kaniulą w formie większego depozytu.

 • Wysoka tolerancja

  Ialest jest certyfikowanym wyrobem medycznym włoskiej firmy Mastelli przebadanym pod kątem toksyczności miejscowej i systemowej. Kwas hialuronowy zawarty w preparacie jest bardzo dobrze tolerowany. Wywołuje niewielkie odczucia bólowe w trakcie zabiegu. Nie odnotowano odległych powikłań w przypadku stosowania tego preparatu.

 • Po zabiegu

  Może wystąpić rumień, obrzęk, zwiększone ucieplenie, uczucie napięcia skóry czy drobne zasinienia. Dolegliwości te są jednak delikatne i szybko ustępują nie zaburzając codziennego funkcjonowania. Po 48h ewentualne, drobne ślady po zabiegu można z łatwością ukryć pod makijażem.

 • Wizyta kontrolna

  Nie jest konieczna. Warto się jednak skontaktować telefonicznie w przypadku wystąpienia działań niepożądanych. Niepokoić powinien przedłużający się stan zapalny objawiający się silnym zaczerwienieniem i obrzękiem skóry, a także duże bądź liczne krwiaki.

Cennik